Vacature voor:

EVV'er (24 uur/week)

Wat bieden wij

 • Je krijgt direct een vast contract
 • Je werkt in een gezellige sfeer waarin je veel waardering krijgt voor je inzet
 • Er zijn bij ons uitstekende opleidingsmogelijkheden en ruimte voor persoonlijke groei
 • Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform cao VVT
 • Vaste eindejaarsuitkering van 8,33%
 • Regeling voor sporten, pc/tablet en fiets
 • Vitaliteitscoach
 • Budgetcoach
 • Zorgwaard Pluspas voor kortingen
 • Mantelzorgvriendelijke werktijden

Wat neem je mee

 • Je hebt een diploma verzorgende IG
 • Je hebt ervaring of een diploma omtrent maatschappelijke ondersteuning, of bent bereid hierin geschoold te worden
 • Ervaring en affiniteit met cliënten en/of ouderen in de thuiszorg
 • Daadkrachtig
 • Durft initiatieven te nemen
 • Resultaatgericht
 • Sociaal vaardig en tactvol
 • Goed inlevingsvermogen
 • Kan goed motiveren, stimuleren en controleren
 • Je kunt out of the box denken
 • Ervaring digitale innovatie is een pré
 • Je bent cliëntgericht met groot verantwoordelijkheidsgevoel
 • Je bent zelfstandig, integer, flexibel en stressbestendig

Ben jij een verbinder in hart en nieren?

Zet je kwaliteiten in bij Zorgwaard!

Er ligt voor ons een belangrijke taak om toekomstbestendige zorg te creëren. Daarom zetten wij ons in op verschillende digitale ontwikkelingen zoals beeldzorg. Jouw ervaring in digitale innovatie komt bij ons dan ook goed van pas.

Als Eerst Verantwoordelijke Verzorgende (EVV-er) ben je verantwoordelijk voor het instant houden en verder ontwikkelen van kwaliteit van zorg voor cliënten met individuele begeleiding, dagbesteding en beeldzorg. Je bent in staat om signaleringen met betrekking tot begeleiding en beeldzorg op te pakken. De administratieve taken en bijbehorende kwaliteitseisen die hierbij horen til jij naar een hoger plan. Je zoekt en onderhoudt actief contacten met de gemeente en verwijzers.

Ben je de verzorgende in hart en nieren die toe is aan meer verantwoordelijkheid? En wil jij het verschil in de zorg maken bij Zorgwaard? Dan is deze functie geknipt voor jou! Want je hebt een duidelijk beeld bij belevingsgerichte zorg en je weet hoe je het woon- en leefklimaat voor onze cliënten positief kunt beïnvloeden. Door jouw prettige sociale vaardigheden ben jij ook nog eens het beste aanspreekpunt voor verwijzers, cliënten, familie én natuurlijk voor je collega’s!

Wij zoeken versterking voor…

Onze afdeling psychogeriatrie

Het team waar jij misschien deel van uit gaat maken, is volledig toegewijd aan cliënten met een psychogeriatrische aandoening. Wij zoeken iemand die het leuk vindt om met deze doelgroep te werken. De cliënten verblijven met elkaar in een gezellige woning en voeren een gezamenlijk huishouden, waar ook jij als het ware onderdeel van bent.

Zelforganisatie

Zorgteams weten hoe het moet

Zorgwaard is er trots op dat we in zelforganiserende teams werken. Alle teams zijn kleinschalig en ieder team bepaalt zelf hoe de zorg voor de cliënten het beste tot zijn recht
komt. We werken vanuit de gedachte dat we de zorg willen geven die wij graag voor één van onze dierbaren willen krijgen. Met zelforganisatie zetten we als collega’s de schouders eronder en krijgen we veel voor elkaar. Samenwerken is daarbij onmisbaar én maakt het werk leuk.

Vacature alles-kan

Alles kan!

Van ontwikkelen tot en met kennisdelen

Bij Zorgwaard is er veel ruimte voor eigen inbreng en je blijft altijd up-to-date. Via onze afdeling Opleiding & Ontwikkeling kun je bijvoorbeeld interessante (online) trainingen en workshops volgen. En, als je het leuk vindt, dan krijg je volop gelegenheid om Zorgwaard te vertegenwoordigen bij externe overleggen, commissies en netwerken. Bovendien hebben we zo veel verschillende (zorg)disciplines in huis, dat er veel afwisseling en persoonlijke groei mogelijk is.

Vacature alles-kan
Vacature goed-gevoel

We zorgen voor elkaar

Met een goed gevoel naar huis

Bovendien geldt, wat je ook doet bij Zorgwaard: je gaat altijd met een goed gevoel naar huis, want werken bij Zorgwaard betekent veel waardering voor je inzet, van zowel cliënten als je collega’s. Wij zijn namelijk niet alleen zorgzaam voor de cliënten, maar ook voor elkaar. Je doet ertoe bij Zorgwaard!

Vacature goed-gevoel
Vacature zwlocatie

Werken op moderne locaties

Alle voorzieningen zijn aanwezig

Zorgwaard heeft prettige omstandigheden voor zowel cliënt als medewerker. Met tien moderne locaties is het mogelijk dat iedere cliënt, met welke zorgvraag ook, zo dicht mogelijk in zijn of haar vertrouwde omgeving terecht kan voor deskundige zorg en ondersteuning.

De Zorgwaard-locaties zijn van alle moderne faciliteiten voorzien en bieden cliënten én medewerkers een aangename plek om te verblijven. We werken met moderne software voor het registreren van cliëntgegevens, we gebruiken daarbij iPads en er zijn hypermoderne liftsystemen om het tillen makkelijk te maken. Op locatie Rembrandt is er ook een nieuw therapiebad met verstelbare bodem.

Vacature zwlocatie

Solliciteren?

Zo doe je dat!
 1. Klik op de button "Solliciteer direct"
 2. Vul het formulier in en upload je cv
 3. Voldoet jouw cv aan onze wensen? Dan krijg je een uitnodiging voor een gesprek
 4. Hebben we een match? Dan vragen wij een Verklaring Omtrent Gedrag voor je aan
 5. Wij vergoeden de kosten voor deze verklaring
Solliciteer direct

Vragen over deze vacature?

Bel HR via 078 676 34 00

Of e-mail naar: HR@zorg-waard.nl

Wie is Zorgwaard?

Zorgwaard is een protestants-christelijke organisatie en werkt voor met name ouderen in de Hoeksche Waard die hulp of ondersteuning nodig hebben op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Met kleinschalige en zelfstandige teams bieden wij diverse vormen van zorg en welzijnsactiviteiten aan diverse doelgroepen. Dit varieert van het uitlenen van medische hulpmiddelen en huishoudelijke ondersteuning tot dagbesteding en langdurige zorg in de wijk, bij de mensen thuis, of op een van onze tien sfeervolle locaties.

Zorgzaamste werkgever van de Hoeksche Waard!

De organisatie bestaat uit meer dan 1.300 medewerkers en 1.100 vrijwilligers.
Zij zíjn Zorgwaard, dus het is niet alleen belangrijk dat er voor cliënten gezorgd wordt, maar ook voor elkaar. Daarom besteden we veel aandacht aan goede arbeidsomstandigheden, prettige werkverhoudingen, opleiding en ontwikkeling. Zo heeft Zorgwaard onder andere een vitaliteitscoach, een sportregeling, een pc-/tablet plan, een fietsenplan en een budgetcoach. Wij bieden je een salaris conform de cao voor Verpleeg- en verzorgingshuizen en Thuiszorg (VVT). Ook een vaste eindejaarsuitkering van 8,33% en een uitstekende pensioenvoorziening (PFZW) horen hierbij. Wij zijn de zorgzaamste werkgever van de Hoeksche Waard!