Vacature voor:

'Senior' Medewerker Planning en Control

Wat bieden wij

 • een uitdagende functie waarin je je creativiteit kwijt kunt en waarin je veel ruimte krijgt om zelfstandig beslissingen te nemen;
 • een jaarcontract voor 36 uur per week (32 uur is bespreekbaar), met uitzicht op een vast dienstverband;
 • werken in een informele omgeving op onze locaties in Puttershoek en Oud-Beijerland;
 • flexibele werktijden, met een eigentijds thuiswerkbeleid;
 • uiteraard investeren we in jouw persoonlijke ontwikkeling;
 • een marktconform salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform Cao VVT (FWG schaal 55/60) met een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals bijvoorbeeld een eindejaarsuitkering, regeling voor sporten etc.

Wat neem je mee

 • een afgeronde hbo/wo-opleiding, bij voorkeur in de richting bedrijfseconomie, bedrijfscontrol, bedrijfskunde, finance of accountancy;
 • revelante werkervaring, bij voorkeur binnen de zorg;
 • resultaatgericht en hoge mate van verantwoordelijkheid;
 • probleemoplossend- en analytisch vermogen;
 • onder tijdsdruk houd je overzicht en inzicht;
 • uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden;
 • affiniteit met het maken van analyses en bekend met Power BI.

Werken bij Zorgwaard. Doet goed! Voelt goed!

Zorgwaard is op zoek naar een collega die de schouders wilt zetten onder de verdere ontwikkeling van onze afdeling Planning & Control? Ben jij gedreven, proactief, analytisch en cijfermatig sterk? Kom dan werken bij Zorgwaard!

Wij zoeken een ‘Senior’ Medewerker Planning & Control (36 uur – fulltime)

Wat ga je doen?

Als ‘senior’ medewerker Planning & Control maak je onderdeel uit van een hecht team van 3 collega’s. Je bent in deze functie mede verantwoordelijk voor het opstellen van o.a. begrotingen, prognoses, managementrapportages en complexe (ad-hoc) financiële analyses. Je zorgt ervoor dat de zorgmanagers over de benodigde managementinformatie en analyses beschikken zodat zij goed sturing kunnen geven aan hun afdeling(en). Verder ondersteun je hen bij het doorgronden van alle informatie en analyses in onze management informatie systemen. Je geeft gevraagd en ongevraagd  advies aan zorgmanagers en concerncontroller op het gebied van risicobeheersing en procesverbeteringen. Je bent in staat om onze datasturing steeds beter aan te laten sluiten bij de wensen van ons MT en onze managers. Daarnaast stel je financiële, productie- en investeringsbegrotingen op en voer je mede regie op de Planning & Control cyclus. Uiteraard denk je mee over de verdere ontwikkeling van Planning & Control.

Werken bij Zorgwaard

Zorgwaard werkt voor iedereen in de Hoeksche Waard die hulp of ondersteuning nodig heeft op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Dit varieert van het uitlenen van medische hulpmiddelen en huishoudelijke ondersteuning tot dagbesteding en langdurige zorg. Wij werken in de wijk, bij de mensen thuis en op onze negen sfeervolle zorglocaties. De Zorgwaardlocaties zijn van alle moderne faciliteiten voorzien en bieden cliënten én medewerkers een aangename plek om te verblijven. De diversiteit binnen onze professionele organisatie is groot en daarmee ook de afwisseling en doorgroeimogelijkheden. Dit maakt het werken bij Zorgwaard extra leuk, maar het allerbelangrijkste is het feit dat je ertoe doet bij Zorgwaard: Je gaat na een dag werken met een goed gevoel naar huis.  

Meer informatie over deze vacature?

Wil je meer informatie over de functie, neem dan contact op met onze Manager HR-
Bedrijfsvoering Richard de Vlaming, telefoon: 078-67 63 400.

Jouw motivatie en CV ontvangen wij graag voor 4 december 2023.

Het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) maakt onderdeel uit van de
sollicitatieprocedure.

Zelforganisatie

Zorgteams weten hoe het moet

Zorgwaard is er trots op dat we in zelforganiserende teams werken. Alle teams zijn kleinschalig en ieder team bepaalt zelf hoe de zorg voor de cliënten het beste tot zijn recht
komt. We werken vanuit de gedachte dat we de zorg willen geven die wij graag voor één van onze dierbaren willen krijgen. Met zelforganisatie zetten we als collega’s de schouders eronder en krijgen we veel voor elkaar. Samenwerken is daarbij onmisbaar én maakt het werk leuk.

Vacature alles-kan

Alles kan!

Van ontwikkelen tot en met kennisdelen

Bij Zorgwaard is er veel ruimte voor eigen inbreng en je blijft altijd up-to-date. Via onze afdeling Opleiding & Ontwikkeling kun je bijvoorbeeld interessante (online) trainingen en workshops volgen. En, als je het leuk vindt, dan krijg je volop gelegenheid om Zorgwaard te vertegenwoordigen bij externe overleggen, commissies en netwerken. Bovendien hebben we zo veel verschillende (zorg)disciplines in huis, dat er veel afwisseling en persoonlijke groei mogelijk is.

Vacature alles-kan
Vacature goed-gevoel

We zorgen voor elkaar

Met een goed gevoel naar huis

Bovendien geldt, wat je ook doet bij Zorgwaard: je gaat altijd met een goed gevoel naar huis, want werken bij Zorgwaard betekent veel waardering voor je inzet, van zowel cliënten als je collega’s. Wij zijn namelijk niet alleen zorgzaam voor de cliënten, maar ook voor elkaar. Je doet ertoe bij Zorgwaard!

Vacature goed-gevoel
Vacature zwlocatie

Werken op moderne locaties

Alle voorzieningen zijn aanwezig

Zorgwaard heeft prettige omstandigheden voor zowel cliënt als medewerker. Met tien moderne locaties is het mogelijk dat iedere cliënt, met welke zorgvraag ook, zo dicht mogelijk in zijn of haar vertrouwde omgeving terecht kan voor deskundige zorg en ondersteuning.

De Zorgwaard-locaties zijn van alle moderne faciliteiten voorzien en bieden cliënten én medewerkers een aangename plek om te verblijven. We werken met moderne software voor het registreren van cliëntgegevens, we gebruiken daarbij iPads en er zijn hypermoderne liftsystemen om het tillen makkelijk te maken. Op locatie Rembrandt is er ook een nieuw therapiebad met verstelbare bodem.

Vacature zwlocatie

Solliciteren?

Zo doe je dat!
 1. Klik op de button "Solliciteer direct"
 2. Vul het formulier in en upload je cv
 3. Voldoet jouw cv aan onze wensen? Dan krijg je een uitnodiging voor een gesprek
 4. Hebben we een match? Dan vragen wij een Verklaring Omtrent Gedrag voor je aan
 5. Wij vergoeden de kosten voor deze verklaring
Solliciteer direct

Vragen over deze vacature?

Bel Richard de Vlaming op 078 676 34 00

Of e-mail naar: richard.devlaming@zorg-waard.nl

Wie is Zorgwaard?

Zorgwaard is een protestants-christelijke organisatie en werkt voor met name ouderen in de Hoeksche Waard die hulp of ondersteuning nodig hebben op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Met kleinschalige en zelfstandige teams bieden wij diverse vormen van zorg en welzijnsactiviteiten aan diverse doelgroepen. Dit varieert van het uitlenen van medische hulpmiddelen en huishoudelijke ondersteuning tot dagbesteding en langdurige zorg in de wijk, bij de mensen thuis, of op een van onze tien sfeervolle locaties.

Zorgzaamste werkgever van de Hoeksche Waard!

De organisatie bestaat uit meer dan 1.300 medewerkers en 1.100 vrijwilligers.
Zij zíjn Zorgwaard, dus het is niet alleen belangrijk dat er voor cliënten gezorgd wordt, maar ook voor elkaar. Daarom besteden we veel aandacht aan goede arbeidsomstandigheden, prettige werkverhoudingen, opleiding en ontwikkeling. Zo heeft Zorgwaard onder andere een vitaliteitscoach, een sportregeling, een pc-/tablet plan, een fietsenplan en een budgetcoach. Wij bieden je een salaris conform de cao voor Verpleeg- en verzorgingshuizen en Thuiszorg (VVT). Ook een vaste eindejaarsuitkering van 8,33% en een uitstekende pensioenvoorziening (PFZW) horen hierbij. Wij zijn de zorgzaamste werkgever van de Hoeksche Waard!